• Podaj mi ruku

• Naša škola požiadala minulý školský rok o finančnú dotáciu v rámci grantového programu Žilinského samosprávneho kraja na rok 2022 pod názvom „Podaj mi ruku“. Náš zámer bol získať finančné prostriedky na zútulnenie prostredia pre činnosť školského parlamentu v exteriéri našej školy. Vypracovali sme projekt pod názvom: Stretávajme sa na čerstvom vzduchu.

Finančné prostriedky, ktoré sme úspešne získali, sme použili na nákup lavičiek a slnečníkov, ktoré sú vhodne umiestnené v areáli školy. Môžu tak byť k dispozícii pri zasadnutiach školského parlamentu, voľnočasové aktivity našich žiakov, dokonca, v prípade priaznivého počasia, sa môžu využívať aj pri vyučovaní vonku. Projekt sa zrealizoval s aktívnou účasťou školského parlamentu.